Navigátor: Domů / Služby / Masérské služby

Masérské služby

 

 

 

 

 

 

Masáž je nejstarší formou terapie a patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury.

Dochází k uvolnění, fyzické i psychické relaxaci.


Masáží se odstraňují toxické látky z těla, únava a v neposlední řadě se používá při rekonvalescenci po různých nemocech, úrazech a operacích. Pravidelná masáž tělo posiluje a regeneruje tak tělo i duši a zlepšuje vitalitu.


Naše masáže jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. O tom, že jsme opravdu jedno z nejlepších masážních center v Třebíči, Vás velmi rádi přesvědčíme.

 

RUDOLF VLAŠÍN - masér 

Mé jméno je Rudolf Vlašín. Dovolte, abych se krátce představil. Můj profesní život je dostatečně dlouhý, ale i dost pestrý. Začal jsem jako technik v zemědělském družstvu a skončil jako majitel a učitel autoškoly. To je první etapa mého života. Druhá začala v roce 1995, kdy mi byl diagnostikován zelený zákal což mě přivedlo mimo jiné i k masážím. Postupně jsem začal masírovat; nejdříve rodinu a potom přátele, zatím ve svém volném čase.


Neustále jsem se v tomto směru vzdělával, protože prognóza byla: “přestaneš vidět“!
Absolvoval jsem řadu kurzů a od roku 2010 se této činnosti věnuji naplno. Nebylo to však tak jednoduché, jak by se zdálo z předcházejících řádků. Nejdříve jsem se musel vyrovnat se ztrátou zraku. Že to proběhlo tak rychle, nejvíc vděčím mimo své rodiny hlavně pracovníkům obecně prospěsné společnosti TyfloCentrum Jihlava. Tam jsem se naučil vše, co pro svůj život potřebuji, od orientace až po používání různých kompenzačních pomůcek.


V současné době již nepracuji pro Sociální družstvo Znojmi, jsem ve starobním důchodu. 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

Jméno a příjmení:
E-mail: *
Telefon: *
Předmět:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit