Navigátor: Domů / Služby / Plastová výroba

Plastová výroba

 Retenční nádrže, jímky, septiky, čističky odpadních vod 

 

 

 

 jimky_sachty_sdz_jpg  

Vyřídíme za Vás dotaci z programu Dešťovka.

Získat můžete až 50 % z celkových výdajů na zřízení nádrže včetně stavebních prací. Nově je Dešťovka pro celou ČR! Navvštivte náš internetový obchod.

 

Naše společnost Sociální družstvo Znojmo je firmou, která se v plastovém výrobním programu specializuje na produkci retenčních nádrží, jímek a ČOV. Výroba běží od 1. 9. 2017 a je situována v Dobšicích u Znojma. 

Náš sortiment tvoří jímky válcového tvaru.

Hlavními výhodami námi dodávaných jímek, septiků a ČOV je nízká cena, snadná manipulace, nízká hmotnost, utěsnění proti vtoku povrchové vody, jednoduchá instalace, zaručená 100 % vodotěsnost a životnost minimálně 60 let.

Každý výrobek prochází po dokončení kontrolou kvality vodotěsnosti dle normy ČSN 75 090. Po schválení vodotěsnosti obdrží zákazník protokol o vodotěsnosti.

Při stavbě anebo rekonstrukci rodinného domu si majitelé často kladou otázku, co s dešťovou vodu tekoucí ze střechy jejich obydlí. Jako jedna z možností se nabízí využití této vody pro potřeby zavlažování pozemku, po přečištění jako užitkovou vodu v rodinném domě na WC, praní prádla, zalévání apod.

Tento způspb využití dešťové vody Vám přinese úsporu pitné vody, což v praxi znamená ekonomickou úsporu. Nejlepší způsob zachytávání a uchovávání dešťové vody je v podzemní retenční nádrži, a to proto, že kvalita vody se díky minimálnímu přístupu vzduchu a absenci slunečního záření kazí mnohem méně než voda uskladněná v nadzemní retenční nádrži.

Ke každému výrobku zákazník obdrží:
Protokol o vodotěsnosti nádrže
Stavební technické osvědčení
Prohlášení o shodě
Montážní návod
Záruční list

Pokud byste chtěli cokoli objednat, přejděte do e-shopu

Poskytujeme i náhradní plnění.

 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

Jméno a příjmení:
E-mail: *
Telefon: *
Předmět:
Váš text: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit